Elite d19
Відкритого типу

Ролети відкритого типу

  • Управління: механічне (ланцюжок, пружина), електропривід.
  • Колір: білий, срібний, коричневий, золотий дуб.
  • Макс. шир. 370см при висоті 235см
  • Макс. висота 400см при ширині 250см

Тканинні ролети відкритого типу — це рулонна штора котра згортає тканину на алюмінієвий вал за допомогою механізму з керуванням на ланцюжок або ж електропривід. (В наявності механізми на ланцюжок у кольорах: білий, коричневий, золотий дуб).

Така ролета виготовляється на алюмінієвих валах різного діаметру: 19мм, 25мм, 32мм, 40мм, 45мм, діаметр валу залежить від самих розмірів готової ролети та обраної тканини, так як кожен з цих перечислених валів розрахований на певні навантаження. Знизу на тканину встановлюється металевий обтяжувач, котрий покритий глянцевою фарбою. Можливий варіант виготовлення ролети із обгорнутим тканиною навантажувачем.

При виробництві таких ролет наша компанія використовує високоякісні, надійні та довговічні механізми, тканини та усі комплектуючі від європейських виробників таких як: Besta (Польша), Coulisse (Нідерланди), Louvolite(Англія), J&M Textiles(Німеччина), Bamberger Kaliko GmbH (Німеччина), Somfy (Франція), та інші.

Для максимального комфортного управління та програмування тканиннних ролет, можна використовувати електроприводи та автоматику від французької фірми Somfy із п’ятирічньою гарантією та відмінною якістю.

Тканинні ролети, це досить простий, надійний, практичний та дешевий спосіб захистити ваше помешкання від не бажаних поглядів і шкідливого впливу ультрафіолету що випромінює сонце.

Ціна від 17€

Вартість із монтажем за виріб шириною: 50 см, висотою: 180 см