Roman blinds
Римська із синтет

Римська штора з ролетною тканиною

  • Управління: механічне (ланцюжок), електропривід.
  • Колір: білий.
  • Макс. шир. 300см при висоті 300см

Римська штора виготовлена з тканини для ролет, має велику перевагу над римською шторою пошитою з котонової тканини, за нею не потрібний догляд такий як прання, прасування та одягання назад на вікно. Виробники ролетних тканин покривають свою продукцію спеціальною речовиною, що не дозволяє впитуватись плямам у фактуру тканин, досить лише протерти забруднене місце губкою із мильним розчином.
У виробництві наших римських штор ми використовуємо лише високоякісні тканини від німецьких виробників, та карнизи для римських штор нового покоління від Нідерландської фірми Coulisse. Механізми від цього виробника мають універсальні кріплення, що дають змогу монтувати римську штору у проєм вікна, на стіну, чи безпосередньо до віконного профілю. Корпус із алюмінієвого профілю для міцності та легкості карнизу, механізми із високоякісного, пластичного полімеру.

Чому варто купувати римські штори саме у нас?

Сьогодні на ринку є безліч карнизів для римських штор, із абсолютно різним діапазоном цін. Тому слід обрати якісний карниз задля тривалого та безпроблемного користування римською шторою  у повсякдень.

Що важливо знати про римські карнизи із механічним керуванням перед покупкою?

– Яку максимальну вагу тканини може витримувати карниз

– Спосіб монтажу та особливості кронштейнів

– З яких матеріалів виготовлений сам профіль карнизу, та механізм.

Ціна від 39€

Вартість із монтажем за виріб шириною: 50 см, висотою: 180 см