Римська штора 1
Roman blind2

Римська штора з котоновою тканиною

  • Управління: механічне (ланцюжок), електропривід.
  • Колір: білий.
  • Макс. шир. 300см при висоті 400см

Римські штори винайдені у Стародавньому Римі. Вони являють собою рівне полотно тканини з горизонтально закріпленими на ньому (або вшитими) планками, які закріплюється на відстані 20-30 см одна від одної. До них фіксуються підйомні шнури, за допомогою яких підіймається та опускається римська штора.

Пошиття римських штор із котонових матеріалів дає змогу розібрати та випрати тканину у пральній машинці, після чого попрасувати та знову одягнути на карниз. Римські штори є досить популярними, функціональними та практичними виробами для захисту від сонячного проміння а також красиво та стильно поєднуються в будь-яких інтер’єрах.

Виробник використовує лише високоякісні карнизи для римських штор нового покоління від Нідерландської фірми Coulisse. Механізми від цього виробника мають універсальні кріплення, що дають змогу монтувати римську штору у проєм вікна, на стіну, чи безпосередньо до віконного профілю. Корпус із алюмінієвого профілю для міцності та легкості карнизу, механізми із високоякісного, пластичного полімеру.

 

Ціна від 59€

Вартість із монтажем за виріб шириною: 50 см, висотою: 180 см