Про нас


Наша команда складається із молодих, енергійних спеціалістів, дизайнерів, менеджерів та кравчинь котрі працюють заради Вашого комфорту та затишку. Нашою основною перевагою на ринку сонцезахисних систем, є бездоганне обслуговування клієнтів. Насамперед  ми працюємо на якість, тому ви можете бути певні, що наші консультанти-дизайнери зможуть задовільнити найвибаглиівшого клієнта.

Підібрати для Вас саме ті системи сонцезахисту та тканини які найкраще пасуватимуть до Вашого інтер’єру. А також доставимо та встановимо Ваше замовлення у найкоротший можливий термін.

Усі механізми та матеріали для виготовлення сонцезахисних сиситем ми закуповуємо з європи, це високоякісні виробники, котрі за тривалий час своєї праці набули хорошої репутації та довіри по всьому світу. Тканини від німецьких виробників  J&M Textiles, Bamberger Kaliko GmbH, та Coulisse (Нідерланди), мають технологічну нову пропитку тканин, що створює захист від шкідливого ультрафіолету, дає гарантію від вигорання та зміни кольору чи фактури тканини,  захищає від бруду і пилу. Достатньо злегка протерти місце забрудення на тканині вологою губкою із мильним розчином. Надійні та приємні в користуванні механізми, комплектуючі, аксесуари та електроприводи від таких виробніків: Coulisse (Нідерланди), Louvolite (Англія), Somfy (Франція), Besta (Польща).

Наша ціль доповнити Ваш інтерєр еклюзивними та якісними системами захисту від сонця та надати Вам максимально якісний сервіс.

ЧОМУ САМЕ МИ?


— Надаємо максимально якісну, оперативну консультацію з вибору сонцезахисних систем.

 

— Швидке виконання замовлення у найкоротші терміни.

 

— Монтаж здійсюємо кваліфікованими спеціалістами.

 

— Висока якість виробів та обслуговування за помірну ціну.

 

— Виключно уся продукція  від європейських виробників.

 

— Онлайн підтримка, консультація, прорахунок вартості виробу під ваші розміри вікна 11 годин на добу 7 днів на тиждень.

 

— Індивідуальна система знижок для кожного клієнта від -10% до 35%

 

— На усі вироби виробник надає гарантію терміном 18 місяців від дати монтажу!

Відгуки клієнтів