Ролети Скрін

Ролети Screen — це рулонні штори (відкритого типу та в коробі) із використанням спеціалізованої перферованої німецької тканини від JM Textile. Ролети із цією тканиною часто застосовують  в оселях  для часткового затемнення сонячного світла, щоб надати затишок та відчуття комфорту в інтер’єрі, а також не відбираючи у Вас красивого панорамного виду з вікна.

Screen 16
Screen 1321
Screen 6

Управління ролетами Screen відбувається за допомогою механізмів (ланцюжкового типу, пружинного типу), або за допомогою електроприводу. Доступні наступні кольори кронштейнів: білий, срібний, коричневий, сірий, чорний.

Скрін
Screen 15
Screen 5

Тканину скрін можна застосовувати як у приміщенні так і на відкритому повітрі, ця тканина вологостійка та має європейський сертифікат не горючості.

Скріни неймовірно стійкі до зовнішніх подразників з навколишнього середовища, тому саме ці тканини використовують у виробництві ролет для встановлення їх на відкритому повітрі,  у альтанки, відпочинкові тераси, веранди. Ролети скрін це не просто захист від сонця, а ще й надійний захист  від вітру, дощу та комах.

Screen outdoor
Screen outdoor1

Потрібна консультація? Залишіть заявку.