Ролети відкритого типу

Тканинні ролети відкритого типу — це рулонна штора котра згортає тканину на алюмінієвий вал за допомогою механізму з керуванням на ланцюжок або ж електропривід. (В наявності механізми на ланцюжок у кольорах: білий, сірий, коричневий, золотий дуб).

Elite d19
roller blinds
White D19

Така ролета виготовляється на алюмінієвих валах різного діаметру: 19мм, 25мм, 32мм, 40мм, 45мм, діаметр валу залежить від самих розмірів готової ролети та обраної тканини, так як кожен з цих перечислених валів розрахований на певні навантаження. Знизу на тканину встановлюється металевий обтяжувач, котрий покритий глянцевою фарбою. Можливий варіант виготовлення ролети із обгорнутим тканиною навантажувачем.

blinds-big
Відкритого типу
ROLLER_SHADE_1

При виробництві таких ролет наша компанія використовує високоякісні, надійні та довговічні механізми, тканини та усі комплектуючі від європейських виробників таких як: Besta (Польша), Coulisse (Нідерланди), Louvolite(Англія), J&M Textiles(Німеччина), Bamberger Kaliko GmbH (Німеччина), Somfy (Франція), та інші.

Для максимального комфортного управління та програмування тканиннних ролет, можна використовувати електроприводи та автоматику від французької фірми Somfy із п’ятирічньою гарантією та відмінною якістю.

Purple-Lounge blinds
RollerBlind-Kitchen
lain-Roller-2016

Тканинні ролети, це досить простий, надійний, практичний та дешевий спосіб захистити ваше помешкання від не бажаних поглядів і шкідливого впливу ультрафіолету що випромінює сонце.

Потрібна консультація? Залишіть заявку.