Римські штори

Римські штори винайдені у Стародавньому Римі. Вони являють собою рівне полотно тканини з горизонтально закріпленими на ньому (або вшитими) планками, які закріплюється на відстані 20-30 см одна від одної. До них фіксуються підйомні шнури, за допомогою яких підіймається та опускається римська штора.

Ми можемо вам запропонувати два типи римських штор: римські штори під пошив з котонової тканини (будь яких варіантів пошиття) та звичайні римські штори із ролетною (синтетичною) тканиною котра не переться та не розбирається, ця штора не потребує прання та додаткового догляду.

Розглянемо спершу римську штору під пошиття.

Римська штора

Пошиття римських штор із котонових матеріалів дає змогу розібрати та випрати тканину у пральній машинці, після чого попрасувати та знову одягнути на карниз. Римські штори є досить популярними, функціональними та практичними виробами для захисту від сонячного проміння а також красиво та стильно поєднуються в будь-яких інтер’єрах.

Roman blinds
roman-blinds
Римська штора

Римська штора виготовлена з тканини для ролет, має велику перевагу над римською шторою пошитою з котонової тканини, за нею не потрібний догляд такий як прання, прасування та одягання назад на вікно. Виробники ролетних тканин покривають свою продукцію спеціальною речовиною, що не дозволяє впитуватись плямам у фактуру тканин, досить лише протерти забруднене місце губкою із мильним розчином. А також ці синтетичні тканини є неймовірно цупкими у порівнянні із котоновими тканинами, що забезпечує бездоганне складання тканини у горизонтальні секції без заминання країв штори.

roman with flowers
Roman blinds
Roman blind3
roman blinds-1

Чому варто купувати римські штори саме у нас?

Сьогодні на ринку є безліч карнизів для римських штор, із абсолютно різним діапазоном цін. Тому слід обрати якісний карниз задля тривалого та безпроблемного користування римською шторою  у повсякдень.

Що важливо знати про римські карнизи із механічним керуванням перед покупкою?

– Яку максимальну вагу тканини може витримувати карниз

– Спосіб монтажу та особливості кронштейнів

– З яких матеріалів виготовлений сам профіль карнизу, та механізм.

Потрібна консультація? Залишіть заявку.